Sürücü kursu olarak her ayın 1 inde 5 inde ve 10 unda grup açmaktayız.

Tüm sürücü kursu kurslarında son kayıt tarihi her ayın 10’udur.

Ayın 10’u eğer hafta sonuna denk geliyorsa takip eden ilk iş günü saat 17:00 ‘ a kadar kayıt yaptırabilirsiniz.

Motosiklet kursu için B sınıfı ehliyeti olan kursiyerler yazılı sınavdan muaf olacaklardır ve sadece direksiyon sınavına girerek ehliyet alabilirler.

Sürücü kurslarına kayıt yaptırmak için tüm şehirlerde son gün her ayın 10’dur

Sürücü kursu Ankara ili için 2022 yılında ehliyet kurs ücreti 3100 t l . Kurs olarak bu fiyat yakıt zamlarından dolayı 3750 t l olarak güncellenmiştir.

Özel direksiyon dersi saatlik ücretimiz 225 t l

100 ceza puanını dolduran kişiler eğitim için ehliyet kurslarına başvurabilir.

Motosiklet ehliyet ücreti B sınıfı ehliyeti olan kişiler için 2022 yılı ücreti A sınıfı için 2115 tl , A2 sınıfı için 1765 tl’dir

Stajyer ehliyet kısaca 2 yıl içerisinde 75 ceza puanını dolduran kursiyerlerin ehliyetinin iptal edilip yeniden sürücü kursu başvurusu yaparak yazılı ve direksiyon sınavına girerek ehliyet almasını gerektiren sistemdir.

75 ceza puanı nasıl dolar ; (Ehliyet aldıktan sonra 2 yıl içerisinde) alkollü araç kullanıldığında geri verilmek üzere alınmaz direkt iptal olur.3 kez kırmızı ışık veya 3 kez radar cezası uygulanan kişinin ehliyeti iptal olur.(Bu cezalar kamera sistemiyle değil isme zabıt tutularak kesilen cezaları kapsar çünkü aracı kimin kullandığının tespiti gereklidir.)

Sürücü Kursu ücretleri her senenin 11 Aralık tarihi itibariyle güncellenmektedir.